سوالات متداول

سامانه کوتاه کننده لینک زیپر چیست؟سامانه کوتاه کننده لینک زیپر یک مرکز تبلیغات و کسب درآمد از طریق کوتاه کردن لینک است. سایتی که به وسیله آن می توانید از کاربران سایت خود ، انجمن ، شبکه های اجتماعی و ... با قرار دادن لینک کوتاه شده کسب درآمد کنید.

چگونه کسب درآمد کنم؟ به دو روش می توانید کسب درآمد کنید:

1.کاربران می توانند با ثبت نام در سایت و کوتاه کردن هر لینک و منتشر کردن آن در سایت ، انجمن ها ، شبکه های اجتماعی و هر جایی که کاربران بتوانند روی لینک کوتاه شده شما کلیک کنند کسب درآمد خواهید کرد.

2.این روش مخصوص سایت ها و وبلاگ ها می باشد. به طور مثال شما با وارد کردن آدرس ساب دامین لینک دانلودتان www.dl.site.com یک کد مخصوص دریافت می کنید و در سایتتان قرار می دهید و از آن پس همه لینک هایی که با این آدرس www.dl.site.com شروع می شود به صورت کوتاه شده در می آیند و شما می توانید از همه لینک هایتان کسب درآمد کنید.(عنوان این گزینه در پنل کاربری "لینک ساز هوشمند " می باشد)

درآمد من به چه میزان است؟ میزان درآمد شما از هر آی پی در هر 24 ساعت 20 ریال می باشد.

تا چه مدت لینک های من اعتبار دارد؟ تمامی لینک ها برای همیشه اعتبار دارد و فعال هستند.

چگونه و چه زمانی می توانم درخواست واریز بدهم؟ زمانی که درآمد شما به حداقل مبلغ قابل برداشت یعنی 5 هزار تومان برسد ، می توانید از پنل کاربری خود ، قسمت در خواست واریز ، مبلغ درخواستی خود را از درآمد خود که می خواهید واریز شود ، وارد کرده و درخواست خود را برای ما ارسال کنید. پس از ارسال درخواست امکان مشاهده وضعیت آن از قسمت درخواست واریز ، وجود دارد. امکان واریز وجه بدون درخواست واریز هم وجود دارد که شما می توانید در پنل کاربری سقف واریزی رو انتخاب کنید و هر وقت که درآمد شما به آن رسید پول به حساب شما واریز می شود.

چگونه با زیپر تماس بگیرم؟ از قسمت ارسال پیام به مدیر در حساب کاربری خود ، می توانید با مدیریت سامانه کوتاه کننده لینک زیپر در تماس باشید ؛ همچنین اطلاعات تماس با مدیریت این سامانه در صفحه اول سایت قرار داده شده است.


چطور سفارش تبلیغ بدهیم ؟ در صفحه اصلی به برگه تبلیغات مراجعه کنید برای دیدن تعرفه ها و بعد شما می توانید با تماس با ما سفارش تبلیغ دهید.